Slapukų politika

Koks yra šios politikos tikslas?

Tai yra „GB Food“ slapukų (angl. cookies) naudojimo šioje internetinėje svetainėje politika (toliau vadinama „Svetaine“). Ši slapukų politika yra skirta informuoti jus apie mūsų naudojamus slapukus, kad galėtumėte lengvai pasirinkti savo slapukų nustatymus.
Mūsų Slapukų politika taikoma kartu su mūsų Privatumo politika, kurią galite rasti čia.
Šioje Slapukų politikoje pateikiamos nuorodos į „FB Foods“, „mes“, „mus“ ar „mūsų“ reiškia visas, penkiose Europos jurisdikcijose įsikūrusias mūsų grupės įmones.

Belgija

(pagrindinė būstinė)
GB Foods Belgium NV
BE 0458.358.850
Rijksweg 16
B – 2870 Puurs-Sint-Amands
BELGIJA

Prancūzija

GB Foods France SAS
63 bis, Rue de Sèvres
F-92514 Boulogne Billancourt
PRANCŪZIJA

GB Foods Production France SAS
1420 Route de Carpentras
CS 80018 Le Pontet
F-84275 Vedène Cedex
PRANCŪZIJA

Destombes SAS
ZI de l’Alouette – Rue Gutenberg
F-62800 Liévin
PRANCŪZIJA

Destombes Production SAS
ZI de l’Alouette – Rue Gutenberg
F-62800 Liévin
PRANCŪZIJA

Vokietija

GB Foods Germany GmbH
Geniner Strasse 88-100
D-23560 Lübeck VOKIETIJA

GB Foods Production Germany
GmbH Geniner Strasse 88-100
D-23560 Lübeck VOKIETIJA

Suomija

GB Foods Suomi Oy
Tammiston kauppatie 7 B
FI-01510 Vantaa
SUOMIJA

Švedija

GB Foods Sweden AB
Scheelevägen 30
SE-223 63 Lund
ŠVEDIJA

Kas yra slapukai ir kam jie naudojami?

Slapukai – tai nedideli duomenų gabalėliai, kuriuos jūsų naršyklė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje.

Kai kurie mūsų naudojami slapukai yra būtini mūsų internetinės svetainės funkcionavimui. Kiti sudaro jums geresnę, greitesnę ir saugesnę naršymo patirtį.

Slapukai dažnai skirstomi į šias kategorijas:

 • „sesijiniai slapukai“
  : slapukai, kurie automatiškai ištrinami vos tik vartotojas išjungia naršyklės langą,
 • „nuolatiniai slapukai“
  : slapukai, kurie išsaugomi vartotojo kietajame diske ir lieka ten tam tikrą laikotarpį (tai gali būti kelios minutės, dienos arba keli metai),
 • „nuosavi slapukai“
  : slapukai, kuriuos sukūrė ir patalpino svetainės operatorius, ir
 • „trečiųjų šalių slapukai“
  : slapukai, kurie priklauso kitam domenui nei tas, kuris nurodytas svetainės adreso juostoje.


Daugiau informacijos apie konkrečius slapukus, kuriuos naudojame savo svetainėje galima rasti 4 skyrelyje žemiau, o paaiškinimai, kaip juos tvarkyti (taip pat, jei pageidaujate, ištrinti) yra pateikiami 5 skyrelyje.

Kas yra socialiės žiniasklaidos įskiepiai, pikseliai ir kam jie naudojami?

Be slapukų mes taip pat savo svetainėje naudojame socialinės žiniasklaidos įskiepius ir/ar „Facebook“ pikselius.

Socialinės žiniasklaidos įskiepiai leidžia mums atpažinti jus pagal jūsų socialinės žiniasklaidos profilį ir parsisiųsti tam tikrą informaciją (pvz. tapatybės nustatymo, kontaktinius duomenis arba jūsų profilio nuotrauką). Be to, su jais galima naudotis „dalinimosi“ socialinėje žiniasklaidoje mygtukais („LinkedIn“, „Twitter“, „Facebook“). Daugiau informacijos apie tai galite rasti savo naudojamos socialinės žiniasklaidos privatumo politikoje. Jei nenorite susieti savo socialinės žiniasklaidos profilio, prieš naudodamiesi mūsų internetine svetaine, atsijunkite.

„Facebook“ pikseliai – tai programinio kodo elementai, kurie internetinėje svetainėje naudojami reklamos akcijų efektyvumui pamatuoti – taip sužinome, kaip mūsų lankytojai naudojasi internetine svetaine. Pikselių kodas talpinamas internetinės svetainės viršuje. Kam nors apsilankius svetainėje ir joje atlikus kokį nors veiksmą, „Facebook“ pikselis įsijungia ir apie tą veiksmą praneša mums. Taip galime pasižiūrėti, kurie lankytojai atlieka tam tikrus veiksmus ir vėliau su jais susisiekti per jūsų interesų sričiai pritaikytas „Facebook“ reklamas („pakartotinė rinkodara“). Mes naudojame pikselių duomenis (i) užtikrinti, kad mūsų reklama pateikiama atitinkamai žmonių kategorijai, (ii) sukurti tikslinę auditoriją mūsų reklamai, ir (iii) papildomiems „Facebook“ reklamos įrankiams. Daugiau informacijos apie „Facebook“ pikselių naudojimą rasite „Facebook“ privatumo politikoje. Taip pat rekomenduojame reguliariai pasitikrinti ir atnaujinti savo „Facebook“ privatumo politikos nustatymus bei savo nuostatas naudojantis „Facebook“ siūlomomis priemonėmis.

Kokius slapukus mes naudojame?

Žemiau pateikiamas sąrašas slapukų, kuriuos naudojame savo internetinėje svetainėje.

 • Techniniai slapukai: Šie slapukai yra būtini mūsų internetinės svetainės funkcionavimui bei įgalina jus naudotis tam tikromis jos dalimis. Pavyzdžiui, galite pereiti iš vienos svetainės dalies į kitą norėdami užpildyti formas ir pan. Jei šių slapukų nepriimsite, tam tikros svetainės dalys neveiks arba neveiks optimaliai.
 • „Google Analytics“: Šie slapukai įgalina mus atpažinti mūsų internetinės svetainės lankytojus, juos suskaičiuoti ir stebėti, kaip jie naršo mūsų svetainėje. Taip galime pagerinti vartotojo patirtį ir užtikrinti, kad jie rastų tai, ko ieško greičiau ir lengviau.

Kaip galite tvarkyti/ištrinti šiuos slapukus?

Visos populiariausios naršyklės suteikia galimybę valdyti jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje įdiegtus slapukus.

Jei nenorite, kad ši internetinė svetainė talpintų slapukus jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, galite tai uždrausti arba slapukus pašalinti paprasčiausiai pakeisdami savo naršyklės ar mobiliojo telefono nustatymus. Be to, galite nustatyti savo naršyklę ar mobilųjį įrenginį taip, kad jie praneštų jums apie kiekvieną kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje gaunamą slapuką – tuomet galėsite nuspręsti, ar norite jį priimti.

Atkreipkite dėmesį, kad jums išjungus tam tikrus slapukus, kai kurios mūsų internetinės svetainės dalys gali tinkamai nebeveikti, todėl nebegalėsite naudotis optimalia vartotojo patirtimi.

Šios slapukų politikos pakeitimai

Laikas nuo laiko mums gali prireikti pakeisti šią slapukų politiką, pavyzdžiui, savo svetainėje įdiegus naujas funkcijas. Todėl skatiname reguliariai perskaityti šią Slapukų politiką iš naujo. Apie svarbius pakeitimus pranešime savo internetinėje svetainėje. Ši Slapukų politikos versija paskutinį kartą buvo keista 2018 m. gegužės 30 d.

Kontaktai

Jei turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų dėl šios Slapukų politikos, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu arba pateikdami užklausą per mūsų internetinėje svetainėje esančią kontaktinę anketą, taip pat galite parašyti mums aukščiau 1 skyrelyje nurodytu adresu.